KONTAKTY

Souvenir Shop
Masarykovo náměstí 105
766 01 Valašské Klobouky
tel: +420 737 618 296
napište nám

NOVINKY

arr3Kvalitní tradiční výrobkyKaždý z nás se stále snaží jít s  dobou. Přizpůsobujeme se všem změnám a věříme moderním... arr3Přivoláváme jaro s tradičními výrobky    "Tento způsob zimy, zdá se mi poněkud nešťastným!"   Parafráze známého výroku z Rozmarného... arr3Valašsko - seznamte se!  Valašsko je nádherná hornatá oblast v nejvýchodnější části Moravy. Valašsko má nádhernou a...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 650 Kč
naše cena 950 Kč
naše cena 90 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 420 Kč
naše cena 290 Kč
naše cena 210 Kč

ANKETA

Navštívili jste již Valašsko?

Ano, jezdím sem často 40% Ano, byl/a jsem zde jednou 29% Nikdy, ale mám to v plánu 16% Nikdy 14%

Vítejte na stránkách eshopu s valašskými suvenýry

 

 

Připravili jsme zde pro Vás bohatou nabídku produktů a zboží, které pocházejí z dílen šikovných řemeslníků z Valašska a blízkého okolí.

 

Náš eshop se snaží být směrem k nalezení cesty zpět k tradicím. Naši předci nám po sobě zanechali nádherné výrobky, které v dnešní době umí málokdo.  Zanechali nám poctivou práci, ke které se chceme vrátit, a naučit se tak vážit si naší historie. Právě z ní se chceme učit a předávat zkušenosti a rady i budoucí generaci.

 

Valašské suvenýry nejsou jen památkou na zdejší kraj. Je to především kousek tohoto kraje, který si můžeme přenést až k Vám domů.  Každý výrobek je originál, unikátní pro svou neopakovatelnost.

 

Máme pro Vás na skladě připraveno velké množství originálních produktů. Jsme ovšem také ochotní vyjít vstříc každému Vašemu přání. Pokud valašský suvenýr nenajdete v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat pomocí Poptávkového formuláře.