KONTAKTY

Souvenir Shop
Masarykovo náměstí 105
766 01 Valašské Klobouky
tel: +420 605 905 133
napište nám

NOVINKY

arr3Kvalitní tradiční výrobkyKaždý z nás se stále snaží jít s  dobou. Přizpůsobujeme se všem změnám a věříme moderním... arr3Přivoláváme jaro s tradičními výrobky    "Tento způsob zimy, zdá se mi poněkud nešťastným!"   Parafráze známého výroku z Rozmarného...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 650 Kč
naše cena 1 350 Kč
naše cena 150 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 620 Kč
naše cena 190 Kč
naše cena 290 Kč

ANKETA

Navštívili jste již Valašsko?

Ano, jezdím sem často 39% Ano, byl/a jsem zde jednou 28% Nikdy, ale mám to v plánu 18% Nikdy 16%

O nás
O nás

 

Vítejte na eshopu s valašskými suvenýry


 

Zabýváme se prodejem a propagováním tradičních valašských výrobků za účelem podpory místních prodejců a kraje. Naší snahou je dostat do širokého povědomí práci zdejších šikovných řemeslníků, kteří do své práce vkládají kus sebe samých. Výsledkem jejich práce jsou krásné a originální předměty, které jinde nenajdete.

 

Originální dárky pro každého

 

Valašské suvenýry z našeho eshopu mají duši. Jsou tím nejlepším, co zdejší lidé umí. Potěšte sebe a své blízké originálními dárky z Valašska. Poznejte práci zdejších řemeslníků, jejichž výrobní procesy se často dědí i několik generací. Doplňte Vaše domovy o nádherné tradiční suvenýry, které odráží krásu zdejšího kraje. Vyzkoušejte, jak chutná Valašsko.

 

Nádherné Valašsko

 

Seznamte se s pohostinným krajem a nedotčenou přírodou.

 

Valašsko není pouze slivovice a ovce na kopcích. Valašsko je především místem, kde se současná generace inspiruje životem svých předků a snaží se jím řídit také svůj život. Lidé se zde věnují řemeslu a stále věří, že s poctivou prací nejdále dojdou. Řemesla mají na Valašsku dlouhou tradici a často se dědí i po několik generací. Bohužel dnešní doba nepřeje poctivé ruční práci. Rádi bychom skrze náš eshop podpořili všechny, kteří dál poctivě vytváří krásné a unikátní výrobky, které jsou v dnešní době velkou vzácností. Je pro nás velkou inspirací setkávat se lidmi, kteří stále vkládají do své práce také kus svého já. Chceme je v jejich práci podpořit a udržovat řemesla a tradice na Valašsku stále živé.

 

Těšíme se na Váš nákup.